Ostatnia sesja fotograficzna z modelami została wykonana dla hotelu Borowy Dwór Biznes Spa & Fun w Szaflarach. W sesji wzięła udział dwójka zawodowych modeli oraz dwoje dzieci. Dzień zdjęciowy został podzielony na kilka etapów: zdjęcia biznesowe, hotelowa sesja rodzinna oraz zdjęcia mniej formalne przydatne przy organizacji ofert specjalnych.
Fotograficzna sesja hotelowa z modelami, w odróżnieniu od zwykłych zdjęć hotelowych, znakomicie oddaje klimat i charakter obiektu, umożliwia wykorzystanie zdjęć na wielu polach: w mediach społecznościowych i generalnie w Internecie, to również świetny materiał ilustrujący organizowane specjalne promocje i oferty.
Zdjęcia z profesjonalnej sesji biznesowej są znakomitą bazą do projektowania drukowanych materiałów reklamowych , jak ulotki, plakaty, roll-upy oraz nośniki outdoorowe.
W zależności od charakteru obiektu, sesja może być zaprojektowana i wykonana w konwencji klasycznej, jak na załączonych przykładach, bądź bardziej nowocześnie i z humorem… ale o tym będzie wkrótce 😉

Summary
Zdjęcia hotelowe zakopane
Service Type
Zdjęcia hotelowe zakopane
Provider Name
Robert Parma Fotografia,
Area
Polska
Description
Hotelowa sesja fotograficzna z modelami w Zakopanem