portret biznesowy warszawa

Zdjęcia biznesowe – sposób na kreowanie Twojej marki

Sesja biznesowa to Ty w profesjonalnym wydaniu. Zdjęcia biznesowe pomogą Ci w autopromocji, zdobywaniu nowych klientów i budowaniu unikalnej komunikacji Twojej marki. Marzy Ci się portret biznesowy w biurze, a może fotografie biznesowe na tle warszawskich wieżowców? Opowiedz o sobie na nowo dzięki naszym zdjęciom.

Portretowa sesja biznesowa to znakomite narzędzie do kreowania siebie jako przedsiębiorcy, godnego polecenia pracownika, projektanta lub artysty. A ponieważ wizualizacja to zasadniczy element strategii marketingowej, profesjonalne zdjęcia biznesowe pozwolą Ci naprawdę zaistnieć na rynku.

Portret biznesowy – odpowiedni dobór scenerii i przygotowanie do sesji

Marzą Ci się zdjęcia, które można zamieścić w CV, na profilu Linkedin lub stronie firmowej? Nasze portrety biznesowe wykorzystasz na wiele sposobów – wszystko zależy od specyfiki branży, w której działasz i określonych przez Ciebie celów.

Dbamy, aby Twoje zdjęcia biznesowe wyglądały po prostu profesjonalnie. Do sesji przygotuje Cię nasza makijażystka, możesz też skonsultować z nami kwestie ubioru oraz oddać swoją fryzurę w ręce stylistki. Takie przygotowanie sprawi, że Twój portret biznesowy będzie naprawdę skuteczny.

Fotografie biznesowe wykonujemy we wnętrzach, doświetlając je studyjnym oświetleniem błyskowym. Możliwe jest również wykonanie portretów biznesowych na jednolitym, rozwijanym tle. Ostateczny plan sesji zdjęciowej biznesowej zależy od Ciebie. Staramy się służyć Ci radą i doświadczeniem w kwestii planowania kadru, ale jeśli masz konkretny pomysł na zdjęcie biznesowe, z chęcią go zrealizujemy.

Jeśli chcesz powierzyć nam również wykonanie zdjęć reklamowych produktów, które Twoja firma ma w swojej ofercie, możemy zrealizować obie sesje – biznesową i produktową – w jednej konwencji stylistycznej.

Sesja zdjęciowa biznesowa – co oprócz portretu

Zajmujesz się modą lub jesteś trenerem/trenerką personalną? Z pewnością na Twojej stronie firmowej powinny się znaleźć zdjęcia całej sylwetki – Ty w biegu lub Ty w stroju własnego projektu. Oczywiście jest wiele innych branż, w której niestandardowe podejście jest wręcz konieczne. Takie sesje to również zdjęcia biznesowe – pokazują Ciebie i to, czym się zajmujesz w atrakcyjny, oryginalny sposób. Dlatego poza typowym portretem biznesowym, możemy wykonać studyjną sesję całej sylwetki, zdjęcia w plenerze lub w Twojej pracowni.

Chcesz, by Twoja kariera naprawdę nabrała rozpędu? Profesjonalna fotografia biznesowa sprawi, że Twój wizerunek zacznie wzbudzać zaufanie, przyciągać uwagę i… zarabiać!

  Ceny sesji biznesowych


  Portretowa sesja biznesowa „Super Ekspres”, czas trwania ok. 30 minut (+ czas wykonania makijażu).
  • W czasie sesji wykonanych jest ok 20-30 portretów, w jednym przebraniu, z czego wybieramy kilka zdjęć do retuszu – cena 300 zł
  Sesja biznesowa „All inclusive”, czas trwania 3 godziny.
  • Dowolna ilość ujęć podczas sesji, nielimitowana ilość 'przebiórek’, do wyboru kilkanaście zdjęć do obróbki – cena 800 zł
  • Każda następna godzina pracy +150 zł
  Czas obróbki zdjęć – około 1-2 tygodnie.
  Koszt wykonania makijażu, przez zawodową wizażystkę/fryzjerkę: 120 zł, koszt ułożenia włosów: 120 zł (rozliczane bezpośrednio z wykonującymi usługę)
  Wszystkie podane ceny w kwotach netto.

  * Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych