Robert Parma Fotografia2017-04-19T09:31:39+00:00

Fotografia ślubna Robert Parma Fotografia – mój obiektyw, Wasza opowieść !

To miejsce, gdzie profesjonalnie przekraczamy ramy nudy! Biała sukienka, wystrojone ciocie, sztampowa wiązanka – myślisz, że wszystko w tym temacie już zostało opowiedziane? Tu przekonasz się, że fotografia ślubna wciąż może zaskakiwać, a emocje nie blakną z czasem. Niekoniecznie słodkie, czasem monumentalne i poważne, a czasem z przymrużeniem oka – zdjęcia z Twojego ślubu i wesela szyte na wymiar ze studio Robert Parma Fotografia.

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny ukazuje szczere i niewymuszone emocje całej ceremonii. Jest to typowa sesja ślubna, na której staram się być “transparentny” od początku do końca. Moja rola polega tu przede wszystkim na tym, żeby uchwycić każdy cenny moment z Waszego Dnia.

Sesja ślubna plenerowa

Jest to tradycyjna sesja ślubna w plenerze, z pięknymi krajobrazami w tle. Jeśli marzyliście o tym, aby oprawą Waszej sesji była sceneria Morskiego Oka lub też ekskluzywne, zabytkowe wnętrze, to właśnie nadszedł moment, aby spełnić to marzenie! Bardzo chętnie Wam w tym pomogę!

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA

Do wzięcia udziału w tej sesji zapraszam wszystkie Pary Młode, które choć przez chwilę chcą poczuć się jak hollywoodzkie gwiazdy filmowe. Jeżeli zaś macie własne pomysły na fotografie i chcielibyście wcielić je w życie – napiszcie do nas!  Razem na pewno stworzymy niepowtarzalne dzieło!

Sesja portretowa/glamour

Stylizowana sesja portretowa ma wyraźnie artystyczny charakter. Dzięki umiejętnie dobranej konwencji potrafi wydobyć najgłębsze pokłady piękna, zaskakuje, intryguje i zachwyca. Stylistyka glamour, vintage, hippie, boho – to zaledwie kilka spośród wielu propozycji. Odkryj ich niepowtarzalny klimat!