fotograf na event Krakow

Fotorelacja z imprez firmowych i nie tylko

Fotografia eventowa w naszym wykonaniu to profesjonalna relacja fotograficzna z imprez firmowych, eventów kulturalnych, konferencji, targów lub sympozjów naukowych. Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia z imprez firmowych służą przede wszystkim budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Opowiemy o Twoim evencie przy pomocy dopracowanych w każdym szczególe zdjęć, którymi pochwalisz się na swojej stronie lub w social media. Możesz też wydrukować je i zaprezentować na eleganckich planszach – wybór należy do Ciebie!

Twoja firma z powodzeniem wystąpiła na branżowych targach, a może udało Ci się urządzić niezapomnianą imprezę dla pracowników? Pochwal się tym! Fotorelacja z wydarzenia pozwoli Ci zaprezentować się od jak najlepszej strony. Będzie też doskonałą pamiątką dla pozostałych uczestników eventu.

Zdjęcia z imprez firmowych – kilka technicznych szczegółów

Wykonujemy zdjęcia z imprez firmowych i ważnych dla Ciebie oraz Twojego przedsiębiorstwa wydarzeń. Tworzymy fotorelacje wykonane w stylu reportażowym lub z pełnym oświetleniem błyskowym. Każdy materiał poddawany jest komputerowej edycji: korekcie ekspozycji, balansu bieli, kadrowaniu i niezbędnym poprawkom, które zapewnią świetną jakość Twoich zdjęć.

Fotografia eventowa dla biznesu

Lubimy małe firmy i ambitnych przedsiębiorców. Z przyjemnością pomożemy Ci wypromować Twój biznes w sieci, pokazując Twoją firmę podczas wyjątkowego wydarzenia. Bo zdjęcia z imprez firmowych to nie tylko korporacyjne targi, ale też otwarcie sklepu czy wypożyczalni samochodów. Powiedz nam, co chcesz pokazać, a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalną fotorelację, która zapisze się w pamięci oglądających na długo.

Jeśli prowadzisz restaurację lub kawiarnię, możemy zaproponować Ci oryginalne zdjęcia z otwarcia lokalu, warsztatów lub dnia pracy „od kuchni”. Z pewnością zainteresuje Cię również fotografia produktowa – smakowite obrazy, które pozwolą Ci zaprezentować popisowe dania potencjalnym klientom.

Orientacyjne ceny zdjęć eventowych


Jednym ze sposobów rozliczenia usługi, może być przyjęcie stawki godzinowej:
  • pierwsza godzina (zdjęcia) – 200 zł/1h
  • kolejna godzina (zdjęcia) – 100 zł/1h
  • pierwsza godzina (filmowanie) – 300 zł/1h
  • kolejna godzina (filmowanie) – 100 zł/1h
Dodatkowa kamera (filmowanie) + 50%; minimalna wartość zlecenia (minimalka) – 300 zł
Czas obróbki zdjęć – do kilku dni, montażu video około 7 dni.
Wszystkie podane ceny w kwotach netto.

* Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych