zdjęcia hotelowe zakopane

Fotografia architektury i wnętrz – jak wypromować obiekt?

Zdjęcia wnętrz i fotografia nieruchomości to sposób na pokazanie obiektu od jak najlepszej strony. Fotografujemy hotele, pensjonaty, restauracje, ale też mieszkania pod wynajem czy te przeznaczone na sprzedaż. Wykonane przez nas zdjęcia architektury i wnętrz możesz wydrukować lub zamieścić na swojej stronie internetowej. Chcesz pokazać klientom, jak atrakcyjnie prezentuje się Twój obiekt? Zapoznaj się z ofertą Robert Parma Fotografia i pozwól swojemu biznesowi rozkwitnąć.

Profesjonalna fotografia architektury sprawi, że Twoi klienci na własne oczy przekonają się, jaki klimat panuje w Twoim obiekcie. Prowadzisz elegancką restaurację, butikowy hotel, a może jesteś właścicielem luksusowego apartamentu? Pozwól nam opowiedzieć o Twoim biznesie tak, jak potrafimy najlepiej – czyli za pomocą obrazu! Zdjęcia z realizacji wnętrz szyte na miarę to nasza specjalność.

Wystrój wnętrz – zdjęcia, które sprzedają

Odpowiednio wykadrowane zdjęcia wnętrz pomogą podkreślić to, co stanowi o unikalnym charakterze całego obiektu. W Robert Parma Fotografia zależy nam, by poprzez fotografię wnętrz pokazać, jak prezentowane przestrzenie są użytkowane na co dzień. Eksponujemy więc funkcjonalność i walory estetyczne pomieszczeń, by gość mógł poczuć się w Twoim obiekcie jak u siebie. I to już na etapie wirtualnej wizyty! Dzięki temu nasze zdjęcia zyskują na autentyczności, którą cenią potencjalni urlopowicze czy restauracyjni bywalcy.

Fotografia hotelowa i zdjęcia architektury

Jeśli jesteś właścicielem dużego obiektu i zależy Ci na fotografii nieruchomości, która pokazuje go w całości, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze zdjęcia lotnicze. W połączeniu ze zdjęciami wnętrz, przedstawienie całego obiektu z lotu ptaka znacznie zwiększy atrakcyjność Twojej oferty hotelowej.

Już dziś zadbaj, by w jak najlepszy sposób zaprezentować atuty Twojej nieruchomości! Zdjęcia architektury budynku z zewnątrz i zachęcająca do odwiedzin fotografia wnętrz sprawią, że Twój obiekt zyska na popularności.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii fotografii architektury i zdjęć wystroju wnętrz. Tak mogą wyglądać również zdjęcia z Twojego obiektu!

Tym z Państwa, którzy chcą uczynić następny krok, proponujemy wykonanie wirtualnych wycieczek po Waszych obiektach, wykonanie zdjęć panoramicznych 360 stopni, w standardzie Google Street View , wykonanie zdjęć lotniczych hotelu lub wykonanie krótkich filmów/prezentacji, pokazujących atuty Waszego obiektu.

Więcej na temat kulisów wykonywania wysokiej jakości zdjęć wnętrz i architektury piszę na moim blogu.

Portfolio zdjęć apartamentów, (pod każdym zdjęciem jest inna galeria):

Zdjęcia hoteli i apartamentów


Przykładowe ceny zdjęć apartamentów, składających się z 3-4 pomieszczeń (pokój dzienny, łazienka, sypialnia, aneks kuchenny) — około 15-20 wyretuszowanych zdjęć z każdego apartamentu.

 •  1 apartament – cena 600 zł/apart.
 • 2-4 apartamenty – cena 500 zł/apart.
 • 5-9 apartamentów – cena 450 zł/apart.
 • ≥10 apartamentów – cena 400 zł/apart.

W komplecie wyretuszowane zdjęcia o rozdzielczości odpowiedniej dla serwisów booking.com, airbandb, trivago itp. lub druku offsetowego / cyfrowego.

Czas obróbki zdjęć – kilka dni.

Ceny zdjęć pokoi gościnnych


Poglądowe ceny zdjęcia pokoi gościnnych (pokój + łazienka) — około 6-12 wyretuszowanych zdjęć.
 •  1 pokój– cena 400 zł/pokój
 • 2-4 pokoje – cena 350 zl/pokój
 • 5-9 pokoi – cena 300 zł/pokój
 • 10 i więcej pokoi – cena 250 zł/pokój
W cenie wyretuszowane zdjęcia o jakości i rozdzielczości odpowiedniej dla internetowych serwisów hotelarskich.
Czas obróbki zdjęć – do kilku dni.

Przykładowy cennik zdjęć w ofercie pakietowej


Pakiety klasyczne (korekcja perspektywy, balansu bieli, przebarwień, kontrastów, itp., dostosowane do serwisów internetowych np. booking oraz stron internetowych)

 • 10 zdjęć = 600 zł (60 zł/zdjęcie)
 • 20 zdjęć = 1100 zł (55 zł/zdjęcie)
 • 50 zdjęć = 2400 zł (48 zł/zdjęcie)

Pakiety premium (wszystko to co w “klasycznych” oraz technologia HDR dla kontrastowych scen, retusz skaz, kabli, ubytków, dodatkowe oświetlenie przenośne, pliki dostosowane również do druku np. reklam)

 • 10 zdjęć = 800-1000 zł (80-100 zł/zdjęcie)
 • 20 zdjęć = 1400-1600 zł (70-80 zł/zdjęcie)
 • 50 zdjęć = 3100-3800 zł (62-76 zł/zdjęcie)

(Zawsze wykonywanych jest znacznie więcej zdjęć niż te wliczone w pakiet, każde dodatkowe zdjęcie = 50% ceny pakietowej).

Każdy pakiet dotyczy pojedynczej miejscowości lub pojedynczego dnia zdjęciowego.

Czas obróbki zdjęć – do kilku dni.

Wszystkie ceny podane na stronie, nie zawierają podatku VAT.


  * Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych