Centralny Osrodek Sportu Zakopane - zdjecie lotnicze

Zdjęcia z drona – inna perspektywa, nowe możliwości

Zdjęcia lotnicze i filmy z powietrza to oferta skierowana głównie do branży hotelarskiej i turystycznej. Chcesz zaprezentować hotel w całej okazałości? Dzięki mobilnym dronom wyposażonym w zaawansowane kamery cyfrowe, możemy pokazać Twój obiekt z nowej, niedostępnej wcześniej perspektywy.

Profesjonalne zdjęcia lotnicze to doskonały sposób na prezentację obiektu turystycznego w pełnej krasie. Zapewnij swojej ofercie turystycznej oprawę wizualną, która będzie kusić pięknymi krajobrazami i niepowtarzalnymi ujęciami samego obiektu.

Zdjęcia lotnicze – czy tylko dla hotelarzy?

Zdjęcia z drona to przepis na sukces nie tylko w branży turystycznej – mogą one stać się również częścią relacji z imprezy firmowej na świeżym powietrzu lub ślubu. I choć dla biur nieruchomości zajmujących się wynajmem mieszkań w dużych miastach najbardziej istotna jest fotografia wnętrz, pokazanie oferowanego budynku z lotu ptaka z pewnością zaintryguje potencjalnego klienta.

Filmy z powietrza i zdjęcia z lotu ptaka mogą też okazać się pomocne rolnikom, właścicielom gospodarstw agroturystycznych czy hodowli. Nic lepiej nie pokaże całości zagospodarowanego przez Ciebie terenu, niż kolorowe, oryginalne zdjęcia z powietrza.

Zdjęcia z lotu ptaka – na jakim sprzęcie pracujemy?

Wysoką jakość wykonanych przez nas filmów i zdjęć z powietrza zapewnia nie tylko nasze unikalne know-how, ale też nowoczesny sprzęt. Dysponujemy dwoma dronami:

  • kompaktowym quad-kopterem – wyposażonym w cyfrową kamerę z 1-calową matrycą o rozdzielczości 20 Mpx i możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K,
  • hexa-kopterem, który umożliwia podpięcie cyfrowego aparatu bezlusterkowego.

Posiadamy ważne świadectwo kwalifikacji, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (uprawniające do wykonywania lotów komercyjnych dronem) oraz ważne ubezpieczenie OC.

Zdjęcia z drona – oferta dla profesjonalistów

Wiemy, że zdjęcia z powietrza to doskonały sposób na urozmaicenie realizacji w portfolio profesjonalisty oraz na wzbogacenie Twojej palety usług. Zapraszamy do współpracy! Dla firm zajmujących się produkcją filmową i fotografów oferujemy wykonanie surowego materiału do dalszej, samodzielnej obróbki kolorystycznej.

Wycena zdjęcia z drona


Szacunkowe ceny fotografii lotniczej i filmowania, wykonywane przy użyciu dronów, wyceniane wg wylatanych pakietów (za każdy rozpoczęty pakiet):

  • 1 pakiet, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 500 zł/pakiet (około 25 minut lotu)
  • 2-4 pakiety, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 400 zł/pakiet (około 50-100 minut lotu)
  • 5+ pakietów, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 300 zł/pakiet (2 godziny i więcej lotu)

Zdjęcia o rozdzielczości 20 mega pikseli, wykonywane są w technice HDR w formacie DNG (raw).
Filmy o rozdzielczości full HD (1920×1080 @120fps) lub 4K (cinema DCI 4096×2160 @60fps) zapisywane w formacie Apple MOV, z kodekiem h.264/h.265.
Koszt retuszu zdjęć (color grading’u filmów): 100 zł/1h


* Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

    Proszę o wycenę usługi fotografii lotniczej:
    zdjęcia lotniczefilmowanie z powietrza