Fotografia hotelowa
Zdjęcia lotnicze
Portret biznesowy
Zdjęcia eventów
Google Street View
Fotografia produktów
Centralny Osrodek Sportu Zakopane - zdjecie lotnicze

Fotografia lotnicza

Zdjęcia i filmy video z powietrza, to nasza najnowsza oferta skierowana głównie do branży hotelarskiej i turystycznej. Dzięki mobilnym dronom wyposażonym w zaawansowane kamery cyfrowe, możemy teraz pokazać Państwa obiekty z nowej, niedostępnej wcześnie perspektywy. Dodatkowo czas realizacji zamówienia na zdjęcia z drona w Krakowie, zdjęcia hoteli z drona w Zakopanem lub lotnicze zdjęcia architektury w Warszawie jest bardzo krótki. Dysponujemy dwoma dronami: kompaktowym quad-kopterem wyposażonym w cyfrową kamerę z 1-calową matrycą o rozdzielczości 20 Mpx i możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K oraz hexa-kopterem, umożliwiającym podpięcie cyfrowego aparatu bezlusterkowego.

Posiadamy ważne świadectwo kwalifikacji, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, uprawniające do wykonywania lotów komercyjnych dronem oraz ważne ubezpieczenie OC.

Dla firm zajmujących się produkcją filmową oraz dla fotografów, oferujemy wykonanie surowego materiału do dalszej samodzielnej obróbki kolorystycznej.

Wycena zdjęcia z drona


Szacunkowe ceny fotografii lotniczej i filmowania, wykonywane przy użyciu dronów, wyceniane wg wylatanych pakietów (za każdy rozpoczęty pakiet):

  • 1 pakiet, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 500 zł/pakiet (około 25 minut lotu)
  • 2-4 pakiety, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 400 zł/pakiet (około 50-100 minut lotu)
  • 5+ pakietów, dowolna ilość ujęć, zdjęcia/filmy bez obróbki: 300 zł/pakiet (2 godziny i więcej lotu)

Zdjęcia o rozdzielczości 20 mega pikseli, wykonywane są w technice HDR w formacie DNG (raw).
Filmy o rozdzielczości full HD (1920×1080 @120fps) lub 4K (cinema DCI 4096×2160 @60fps) zapisywane w formacie Apple MOV, z kodekiem h.264/h.265.
Koszt retuszu zdjęć (color grading’u filmów): 100 zł/1h


* Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Proszę o wycenę usługi fotografii lotniczej:
zdjęcia lotniczefilmowanie z powietrza